::::: I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět. :::::

Nejlepší kamarádka !! =)

27. května 2006 v 14:54 |  About me
Kdo to vlastě je ta moje nej kamarádka?
Jedna strašně fajn holka, se kterou se znám už od školky.
Moc nerada bych tímhle článkem urazila nebo naštvala mou druhou kamošku Terču, ale s tou si poslední dobou nějak nemám o čem povídat. =( ((Jen abych to ujasnila, tak si rozhodně nemyslím, že je chyba v ní, ale určitě na tom mám podíl i já!))
Pravda je taková, že za svou nejlepší kámošku považuju Péťu !! =) Když jí něco povím, tak si jsem jistá, že to nikomu neřakne a nebude si ze mě dělat pak někde potají legraci! Naprosto jí důvěřuju! Určitě je to i proto, že jí znám tak dlouho a trávíme spolu skoro veškerý náš volný čas! =)
A co můžem pořát dělat ?
No, jelikož jsme obě úplně normální puberťačky, tak kecáme o kom jiném než o klukách! =) Samozřejmě, taky o škole a nikdy nezapomeneme "prodrbat" i ostatní holky ! =) Například od února máme téma už předem daný!! Je to 6 týpků odnás ze školy! (Jak jinak!) =) O nich si dokážem povídat v pohodě i pár hodin!
Takže teďka takový shrnutí:
Je to bezva holka, kámoška, spolužačka, který můžu věřit, poprosit jí o pomoc, říc jí o radu nebo s ní jít na mejdánek! Nikdy se spolu nenudíme, protože pokaždý vymyslíme něco, u čeho se zabavíme a "zabijem čas"! =)
A závěr?
Já jen doufam, že jsem pro Petru taky taková kamarádka a má ve mně stejnou oporu jako já v ní !! =) Jo a moje máma vždycky říká, že jsme kamarádky na život a na smrt !! =)
Jestli je všechno tohle, co jsem tady napsala pravda můžeš posoudit jen ty, Daivi !!!!!!!!!!!!!! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Daivi Daivi | 28. května 2006 v 19:16 | Reagovat

Jo všechno co jsi sem napsala Teri je pravda!!Nikdy bych tě nezradila.A můžeš se na mě se vším spolehnout!!☺

2 rezinka rezinka | Web | 15. ledna 2007 v 20:40 | Reagovat

Dík ! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.