::::: I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět. :::::

MARG HELGENBERGER (Catherine Wilows)

26. října 2006 v 16:23
Mary Marg Helgenberger se narodila 16. listopadu 1958 ve Fremontu (Nebraska) římsko-katolickým rodičům Hughovi (německého původu) a Key (irského původu) Helgenbergovým. Hledač talentů pro telenovelu Ryan´s Hope (Ryanova Naděje) objevil Marg, když účinkovala jako Kateřina v produkci Northwestern University ve hře Williama Shakespeara The Taming of the Shew (Zkrocení Zlé Ženy) roku 1981 (léto). V Ryan´s Hope hrála od března 1982 do roku 1986 roli Siobhan Ryan Novak. Ze všech předchozích představitelek této role byla Marg nejznámější. Při natáčení se roku 1984 setkala s Alanem Rosenbergem. Začali spolu chodit a později se vzali (1989) a mají spolu syna Hugha (1990; pojmenován po otci Marg). Popularitu jí přinesla role v seriálu China Beach, za kterou dostala Emmy (herečka ve vedlejší roli). V ČR se proslavila díky CSI. (fotky - http://marghelgenberger.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lindsey Lindsey | E-mail | Web | 13. března 2007 v 20:14 | Reagovat

Ahoj Všicí :D

Máte rádi Kriminálku Las Vegas ??? Ano ??? Tak neváhejte a mrkněte se na můj blogís, který je zaměřen na tento super seriál … najdeš tam informace o jednotlivých postavách seriálu, fotky, srandovní příběh, jaké díly Kriminálky se vysílají právě v těchto dnech, Jak si napsat o autogram hvězdičkám ze seriálu a hlavně kam …… to vše a spoustu dalších věcí … tak se mrkni na http://krimcalasvegas.blog.cz doufám, že nebudeš litovat, budu moc ráda, když napíšeš komentář a budeš hlasovat v anketách …. Blogísek jsem založila nedávno – 11.3.2007, ale už je tam docela dost věcí a bude jich tam postupně hodně přibývat.

Děkuji pa Lindsey

K majiteli tohoto blogu : Máš super blogísek, přeji ti hodně úspěchů a to nejen v „ blogování“ ale také v životě, přeji ti spoustu zajímavých článků a spokojených návštěvníků :)

2 rezinka rezinka | Web | 13. března 2007 v 21:00 | Reagovat

Děkuji ti mnohokrát ! =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.