::::: I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět. :::::

Living in a town without you ..

21. srpna 2008 v 11:56 | rezinka |  Moje řečičky
Kruciš, zachvíli bude dvanáct a já se ještě neumyla, nestáhla Daivíkovi ty songy a vůbec .. už zese nestíhám .. místo toho abych mákla, tak tady kecám jak nemakám .. =D
Jinak, brigáda mně nevadí, celkem mě to i baví, zvlášť teď, když tam nemusím být sama .. Nikdy mi navadilo makat, je pro mě trest, když musím jenom stát a koukat do zdi, to rači budu na roztrhání .. sama před sebou potom vím, že ty prachy za něco dostanu .. nechápu ale přístup naprostý většiny naší odpolední party .. si snad myslej, že dostanou zaplaceno jen za účast, nebo co .. hovada jedny líný .. no, dobře, je nás pět .. vážně jenom pět z třinácti, co zatnou zuby a jedou, ale ten zbytek .. škoda se rozčilovat, včera to úplně stačilo ..
Je to blbý, nestojí to za nic .. za chvíli se všichni někam rozeběhnem a já ztvrdnu tady, bez přátel ve starém známém městě .. sama .. chjo, co já budu dělat bez Daivíka .. s kým budu probírat svoje blbý nálady a s kým se budu v křečích smíchu válet po zemi? MTMMMR! .. bude to těžký pro všechny a já se zase chovám jako sobec .. =,(
Těším se na příští týden, protože chci aby byl jedinečný, poslední týden našich společných prázdnim musí bejt jedinečnej .. naplánujem spoustu akcí a ani na jeden den nebude bez sebe, jasný? .. MTMMR!
Kruciš, proč si znepříjemňuju poslední dny touhle blbou melancholií?! ..
Tolik jsme toho prožily .. a všechno je to pryč .. spousta akcí, ale ještě bude, to přísahám, jsi kus mého světa, bez kterého se neobejdu ..
No nic .. rači půjdu zase makat .. Fu*k Off T....k aneb zachraňme Ř...u
rezinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.