::::: I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět. :::::

Přísady

13. srpna 2008 v 21:57 | rezinka |  Moje řečičky
Jsem dost .. dost v p***** .. =(
Chtěla jsem být silná, chtěla jsem zapomenout, neřešit to .. být jako dřív, opuštěná s dvěmi přáteli a pár kamarády, zamilovaná, bez šance na vztah, ale nejde to .. je to droga, když už konečně někoho máte, tak to prostě nejde, už nechcete být sami, protože víte, že nemusíte .. já .. já jsem v p***** .. =(
Nedokážu se přes to přenést. Asi bych to dokázala, jenže když toho člověka denně vídáte a nemáte ani ponětí o tom co se mu honí v hlavě, naprosto vás ignoruje a vy se jak pitomci snažíte zachránit partu, tak to prostě stojí za h**** ..
Pardon, jsem sprostá ..
Dnes jsem na všechny dost hnusná, ale .. už zase to moje ale .. nesnažím se vymlouvat, ALE nemůžu si pomoct, nevím co mám dělat, nikdo mi není schopný poradit, všichni na mě serou jak na placatej kámen (jak říká Danuška) a ON ze všech nejvíc ..
Pořád musím přemýšlet, není snad už žádná strana, kterou bych neprobrala a výsledek pořád žádný ..
Děsí mě, že začínám mít pocit, že je to moje vina, že to všechno moc zveličuju, že on možná je tím hodným chlapcem, jak ho všichni ostatní vídí, ALE .. ale notak, Terezo, vzpamatuj se .. není to tvoje vina, on je ten ubožák, nevyzrálej frajírek, pitomeček, kterého už nemůžeš ani vystát .. krucinál, pořád mě na něm záleží ..
Že já mám pořád takovej pech ..
Návod jak vytvořit moji kopii. Přísady: Jednu nevyrovnanou povahu, naběračku náladovosti, nervy v kýblu, notnou dávku smůly, špetku špatného vkusu na chlapy, trojnásobnou dávku metalu, dvě opravdové přítelkyně, lásku na rozdávání, pochopení, šarm a sympatie .. na dozdobení obsypat dvěma tucty parchantů a falešných kamarádů ..
rezinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.