::::: I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět. :::::

Venda se svou motorkou, točí plyn a ušklíbá se za holkou

16. srpna 2008 v 16:10 | rezinka |  Moje řečičky
Moje páteční počínání .. co bych tak řekla .. po příchodu domů jsem se úplně totálně nasrala, dostala zlost na sebe, na svou blbost a nepoučitelnost, na mé neustálé snílkovství a propadla se do celkem hluboké díry beznaděje, ze které jsem myslela, že se jen tak nevyškrábu ..
Večer u nás hrály v dost strašném počasí Tři Sestry, jelikož jsme už měly nakoupené lístky, bylo jasné, že je nevyhodíme z okna .. Takže jsme vyrazily .. no .. mně bylo jak bylo, ale postupem času jsem se z toho dostávala ("já vidím Lincolna!"). Nakonec jsme si koncert pěkně užily, potkaly spoustu známých ..
Zní to dost pohodově, co? .. bude to tím, že věci posuzuju podle toho jak skončily .. a právě tenhle večer dopadl dobře .. pravdou je, že jsem neustále chodila a neuvěřitelně sprostě nadávala na toho sráče ("Podívej na toho sráče, jak tady pořád skáče!" .. zrovna tenhle rým, co on sám vymyslel, se krásně hodí ..). Nebylo to vůbec tak růžové (černé) jak se mohlo zdát .. zatla jsem zuby a snažila se ho nasrat na maximum .. a dařilo se .. alespoň myslím.
Můžu říct, že není nic krásnějšího než pohled na kluka doběhnutého jeho vlastní pitomostí .. =D ..
Jentak lehce se nevzdám!
Jinak, dnes jdem s holkama na kulečník. Už se nemůžu dočkat až si zase narácham (včerejší hlaška) do bot. =D
rezinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.