::::: I když pro svět budeš nikdo, jednou přijde ten, pro kterého budeš svět. :::::

New feelings

13. září 2008 v 17:35 | rezinka |  Moje řečičky
Události posledních čtrnácti dnů .. úžasných dnů .. =D
Všichni určitě moc dobře víte, jak strašně jsem se netěšila na střední .. na náš gympl .. jaký jsem měla strach z GOučka a vůbec .. asi to bylo lepší, asi je lepší, být příjemně překvapená než ošklivě zaskočená ..
Ano, chápete dobře! Jsem nadšená a happy, tak jak jsem už dlouho nebyla!
Seznamovák byl vážně skvělý zážitek a rozhodně splnil účel ve všech prvotních požadavcích! Už druhý den jsem znala svou novou třídu jmény (celkový počet 29 z toho 9 kluků a 20 dívek). Zahráli jsme si spoustu šílených her a poznali i své vlastní možnosti. Představte si, že jsem i slaňovala! .. a to dvakrát .. tolik mě to chytlo, že jsem si řekla, kdy jindy se k tomu ještě dostanu a slezla si i druhé lano (takoví cvoci jsme tam byli jen tři). Byl to nepřekonatelný pocit a jsem rozhodnutá si to minimálně ještě párkrát zkusit .. mnohem raději bych, ale tenhle sport poznala ještě blíž, i když vím, že jsem si z něj vyzkoušela zatím jen tu nejlehčí část ..
Ve škole je to nečekaně taky oukej. Vůbec mi nevadí, že potkávám staré známé lidi, dokonce i ty co zrovna nemusím (ty si obzvlášť vychutnávám ..). Učení je samozřejmě hodně, ale myslím, že když budu prostě pravidelně makat, tak se to dá zvládnout.
Měla bych se omluvit, že jsem byla předem tak skeptická a měla tolik předsudků (jak ke škole, vedoucímu kurzu, třídě, lidem atd.).
Mew class je v pohodě. Určitě jsme na sebe měli štěstí. Sedím s jednou moc fajn holčinou, se kterou bez sebe neuděláme ani krok. Se starejma holkama ze třídy si rozumím jako nikdy předtím ..
Představte si, že jsem si už druhý den "velkýho středoškoláctví" vyhlídla i jednohu super .. jak jinak .. super chlapce .. =D Zatím je to celkem bez šance, protože já jsem tak nějak neviditelná jako vzduch, ale co .. mám na to snažení ještě rok (je maturitní ročník, takže za rok pápá ..). Jen tak se nevzdám, protože .. protože už asi vím co je láska na první pohled .. nebo alespoň velká sympatie na první pohled. =D
Řekla bych, že jsem se trochu změnila, najednou se chovám .. no .. prostě jinak. Je ze mě mnóóhem větší pohodář, snažím se věci si tolik nebrat, do všeho jít s pozitivním myšlením a naplno (i to mě naučilo GOučko..). Musím přiznat, že mám i mnohem víc sebevědomí než dřív .. a vůbec jsem nějaká střelenější (př.: Při tělocviku jsme měly skákat vejšku přes tyč .. učitel ji postupně dával výš a výš .. ostatní holky šly do mdlob a já si říkala: ,,Jen ještě přidejte, pane učiteli, ještě kousek .. ať je sranda" .. Já! Já která to naposledy přeskočila při 95 cm .. =D ..)
A taky jsem rozhodnutá, že chci Kanady .. pořád jsem váhala, jestli je unosím a tak, ale teď vím, že jestli mi v obchodě sednou a bude se mi v nich pěkně chodit, tak je beru! (třeba k svátku..?) Dost silně jsem taky začala toužit po tetování .. nic velkého a okázalého, jen malý heartagram na spodní část zápěstí (přes žíly). Není to snad ani posedlostí HIMama, ten znak má pro mě určitý význam, říká mi, že je láska zatraceně složitá a těžká záležitost, ale když se to jednou povede, je to už navždy, až do smrti a právě pro tenhle pocit stojí za to žít (trochu víc rozvedený popis heartagramu, co si můžete přečíst na kterémkoli blogu)! .. málem bych zamomněla na ty laky .. takže, včera jsem si koupila u wietnamců červený a žlutý lák na nehty. Na tom červeném asi není nic zvláštního, mnohem zajímavější je odstím toho žlutého .. k čemu bych ho přirovnala .. možná žlutý zvýrazňovák, ale spíš je to ta zářivá barva na odraskách nebo záchranných vestách! Jsem zvědavá, kdy se odvážím si ho vzít .. určitě to bude hodně brzo .. =DD
Psala jsem sem už, že moje "koncertová sezóna" ještě zdaleka letos neskončila? Chystáme se s Daivíkem do Pardubického Žluťáku (hudební klub Žlutý pes) na UDGčka, potom do Herálce (kulturní klub Herálec) též na tuhle partu a na závěr ještě jednou do téhle malé vesničky u Hlinska (Herálec) na Tleskače a Mandraže! (Nečekaně je ta první jmenovaná skupina naše - poslední dobou - velmi oblíbená parta .. zvlášť díky písničce Báťa .. (o tom rači až jindy) .. no a shlédnout Mandraže se nám ještě nepovedlo, takže uvidíme, co se z nich vyklube sa punkáče ..) Kdyby to snad někoho zajímalo, na konci tohoto roku bude (doufám) moje bilance následovná: 8 koncertů a 2 fesťáky! Z toho 4 shlédnutí Ústeckého Dregového Gangu (UDG) .. dost dobrýý!
už rači končím .. rezinka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HR Nábytek HR Nábytek | Web | 9. července 2010 v 19:03 | Reagovat

http://www.hr-nabytek.cz

HR Nábytek

Kvalitní nábytek a matrace
V našem sortimentu naleznete masiv převážně smrkový, dále potom bukový a dubový.

http://www.hr-nabytek.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.